Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

Asil Makina, 1984 yılında İstanbul’ da Hasan KILIÇKIRAN tarafından kurulmuştur. 1997 yılında ticaret ünvanı ASİL MAKİNA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. olarak değiştirilmiştir ve günümüze kadar bu ünvan ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Asil Makina olarak, sektörümüzdeki 30 yılı aşan bilgi birikimimiz, tecrübemiz, gelişmiş makine parkurumuz, deneyimli çalışma arkadaşlarımız ve kesinlikle ödün vermediğimiz kalitemiz ile “Tekstil Makinaları Yedek Parçaları” imalatı yapmaktayız.

İstanbul’ da üretim tesisi ve satış ofisi ile hizmet vermekte olan firmamız, Ülkemizin farklı bölgelerindeki müşterilerine daha hızlı hizmet verebilmek için 2010 yılında Gaziantep 2. Organize Sanayi Bölgesi’ nde ilk şubesini açmıştır.

Dünyanın birçok ülkesine ihracatı bulunan firmamız, yurtdışı faaliyetlerini mümessillikleri aracılığı ile ve doğrudan ihracat ile gerçekleştirmektedir.

1500’ den fazla farklı üründe stoklu çalışan firmamız, müşterilerimizin taleplerini en kısa zamanda ve rekabetçi fiyatlarla karşılamayı hedef almaktadır. Ayrıca müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kataloğumuzda bulunmayan ürünler için özel üretimlerimiz bulunmaktadır.

Kalite ve müşteri beklentilerini odak alan firmamız, sektörün öncü firması olarak çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir.